کشاورزان چگونه می توانند هزینه هایشان را کاهش دهند؟مدت زمان مطالعه : 1 دقیقه

5
(1)

به عنوان مالک یک مزرعه، میدانید که در این صنعت همه چیز از آبیاری و بذر گرفته تا ماشین آلات و زمین بسیار پر هزینه است. برای داشتن یک تجارت سودآور، باید هزینه های مربوط اداره مزرعه خود را کاهش دهید.در این مقاله به سه روش که با استفاده از آن ها می توانید هزینه های خود را کاهش اشاره شده است:

کاهش هزینه ها

از یک نرم افزار مدیریت مزرعه استفاده کنید

بدیهی است که تعهد شما به ثبت تمام هزینه های خود و ثبت تمام متغیرهای مورد نیاز به طور منظم در نرم افزار مدیریت مزرعه، گزارش هایی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند نقش مهمی در کنترل هزینه های شما داشته باشد. همچنین اطلاعات ارزشمندی از گزارش های نرم افزار مدیریت مزرعه استخراج می شود، می تواند به شما در کاهش ضایعات کمک کند که در نهایت منجر به کاهش هزینه ها می شود.

نرم افزار مدیریت مزرعه

ماشین آلات مزرعه‌ی خود را ارتقا دهید

اگر بودجه کافی برای خرید ماشین آلات جدید ندارید، هر ابزاری را که در تولید شما نقشی ندارد را بفروشید. با این کار از یک طرف، می توانید برای خرید ماشین هایی که می توانند برای تولید مزرعه شما مفید باشند، سرمایه جمع آوری کنید، و از طرف دیگر، از شر ابزارهای بی مصرفی که فقط برایتان هزینه نگهداری خلاص شوید. می توانید به خرید ابزار دست دوم نیز فکر کنید. ابزارهای دست دوم بهترین جایگزین برای ماشین آلات گران قیمت جدید هستند. آنها مقرون به صرفه هستند و کار را به همان خوبی انجام می دهند

ماشین آلات کشاورزی

تعداد تامین کننده هایتان را کم کنید

در رابطه با تامین کنندگان در این صنعتُ، شما هرچه تامین کننده های کمتری داشته باشید برایتان بهتر است. اگر تمایل به خرید مقادیر کمی بذر از چندین تامین کننده دارید، این احتمال وجود دارد که تخفیف های قابل توجهی را از دست بدهید. خرید عمده از یک فروشنده می تواند از نظر اقتصادی به نفع شما باشد. با تامین کنندگان خود صحبت کنید تا ببینید آیا آنها همان دانه هایی را که از مکان های مختلف خریداری می کنید ارائه می کنند یا خیر. اگر آنها تمامی محصولات را ارایه میدهند، تمامی مواد مورد نیازتان را از یک تامین کننده بخرید، در این شرایط ممکن است آن ها تخفیفات و پیشنهادات بیشتری نیز به شما ارایه دهند.

نتیجه

طبق موارد ذکر شده، برای داشتن یک مزرعه سودآور، لازم است سعی کنید درآمد بیشتری نسبت به هزینه هایی که صرف میکنید به دست آورید. خوشبختانه، امروزه فناوری کمک قابل توجهی به کشاورزان در صرفه جویی در هزینه ها و زمان می کند. ممکن است مدتی طول بکشد تا مزرعه خود را همانطور که دوست دارید اداره کنید، بنابراین اگر از قبل پیشنهادات بالا را به کار میگرفتید، سعی کنید کمی به کسب و کار خود زمان بدهید.

امتیاز شما به این محتوا :

میانگین امتیاز این محتوا: 5 / 5. تعداد آرا: 1

هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده! اولین نفر باش!

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید