بهترین برنامه حسابداری گلخانه را چگونه تهیه نماییم؟مدت زمان مطالعه : 1 دقیقه

5
(2)

مقدمه:

امروزه تمامی کسب و کارها ارتباط مستقیم با دنیای دیجیتال و اپلیکیشن های کاربردی پیدا کرده است. یکی از این اپلیکیشن هایی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد  برنامه حسابداری گلخانه می باشد. با استفاده از این برنامه به راحتی تمامی جوانب مالی، انبارداری و سایر موارد را تحت نظر میگیرد و نواقص و نقاط ضعف را شناسایی کرده و به راحتی می توانید  آنها را رفع کنید.

برنامه مدیریت حسابداری

یک برنامه ایده آل حسابداری گلخانه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک نرم افزار مدیریت گلخانه کامل باید شامل ویژگی ها و امکانات زیر باشد:

 1. قابلیت تفویض وظایف و پیگیری وظایف افراد: یک برنامه حسابداری گلخانه خوب بایستی بتواند کارها و وظایفی را که در یک گلخانه وجود دارد را شناسایی کند. این کارها و مسئولیت ها با توجه به نوع و اندازه گلخانه متفاوت خواهد بود. همچنین بعد از سپردن کارها به افراد قابلیت پیگیری و گزارش گیری را نیز داشته باشد. 
 2. این نرم افزار به دلیل اینکه در کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرد باید یک دیتابیس کامل از تمام محصولاتی که شما می خواهید بکارید داشته باشد. همچنین باید بتواند در این برنامه زمان بندی و برنامه ریزی برای کشت انواع محصولات را انجام دهید.  دوره رشد و میزان رشد هر محصول  را طبق جدول ایده آل موجود در دیتابیس کنترل و رصد نمایید.
 3.  یک اپ حسابداری گلخانه مدرن بایستی قابلیت زمان بندی برداشت نمونه برای آزمایش و همچنین قابلیت آنالیز جواب نمونه ها را داشته باشد. در صورت تخصصی بودن جواب نمونه بایستی امکان ارسال این جواب ها برای متخصصان امر را نیز داشته باشد.
کنترل و رصد کامل
 • در برنامه های حسابداری گلخانه جدید امکان استفاده از فناوری GPS و استفاده از نقشه برداری ماهواره ای و GIS وجود دارد. با استفاده از این نقشه ها می توان مرزبندی کامل زمین و مرزبندی محصولات متفاوت تولیدی در یک زمین را می توان انجام داد.
 • در برنامه های جدید  با  کدینگ حسابداری گلخانه که با زبان برنامه نویسی جدید انجام شده است علاوه بر موارد بالا یک برنامه حسابداری کامل هم در بدنه این برنامه ها وجود دارد. با استفاده از این برنامه علاوه بر مدیریت تولید و پرسنل می توانید مدیریت مالی را هم به راحتی انجام دهید. 
پرورش مدرن

از دیگر ویژگی های برنامه کامل حسابداری گلخانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدیریت انبار و انبارداری: یک برنامه حسابداری گلخانه بایستی قابلیت محاسبه مواد اولیه،مواد مورد نیاز، میزان محصول را داشته باشد.  این برنامه باید در مواقع لزوم بایستی به کاربر آلارم خرید و یا کمبود محصول و مواد اولیه را بدهد تا سریعا خرید انجام شود.
 • یک اپلیکیشن ایده آل باید قابلیت مدیریت بازاریابی و مشتریان و خرید و فروش را داشته باشد. میزان محصول ورودی و خروجی باید به صورت کاملا شفاف در این برنامه موجود باشد. 
 • حسابداری گلخانه مناسب باید قابلیت مدیریت نیروی انسانی را نیز داشته باشد. مدیریت قراردادها، لینک شدن با دستگاه ورود خروج و محاسبه ساعات کاری و حقوق کارکنان باید توسط یک برنامه کامل صورت پذیرد.
 • برنامه حسابداری گلخانه باید علاوه بر زیبایی و کامل بودن دارای منو و دسته بندی های ساده و شکیل باشد. تا کاربران بتوانند بدون پیچیدگی خاصی از آن استفاده نمایند.
 • برنامه مناسب باید قابلیت گزارش گیری آنی را در تمام زمینه ها داشته باشد. تا کاربر در هر لحظه و زمانی که قادر است از وضعیت گلخانه خود با خبر شود.
 • برنامه مناسب باید قابلیت استفاده بر روی انواع تبلت و گوشی علاوه بر کامپیوتر را نیز داشته باشد. در این صورت کاربر و مشتری در هر زمان و مکان به آن دسترسی خواهد داشت.
مدیریت پرسنل

برای خرید بهترین حسابداری گلخانه به کدام شرکت مراجعه نماییم؟

با توجه به موارد ذکر شده در قسمت قبلی پیشنهاد ما به شما شرکت بادوم می باشد. این شرکت با استفاده از کارشناسان کشاورزی، برنامه نویسی، حسابداری و سایر موارد یکی از بهترین برنامه ها را در این زمینه طراحی کرده است. شرکت کاشفان فرصت های کارآفرینی برتر  با دانش به روز و احتیاج سنجی کشاورزان کشور سعی کرده است تا علاوه بر کارآفرینی برای متخصصان داخلی باری از دوش کشاورزان کشورمان بردارد. با این برنامه شما کشاورزی مدرن و شفاف را تجربه خواهید کرد و تمام آمار ها به طور دقیق در دسترس شما قرار خواهد داشت.

ویژگی های خاص برنامه حسابداری گلخانه شرکت  بادوم:

برنامه طراحی شده توسط متخصصان جوان به روز شرکت دارای ویژگیهای زیر می باشد:

 1. برنامه حسابداری گلخانه طراحی شده توسط این شرکت با استفاده از زبان های جدید برنامه نویسی طراحی و نوشته شده است. به همین دلیل این برنامه علاوه بر زیبایی و مدرن بودن سبک بوده و دارای تایم کمتری برای آپلود و دانلود می باشد. 
 2. با این برنامه هیچ جزئیاتی از مزرعه شما از دید شما پنهان نخواهد ماند. تمام محصولات کشت و درصد رشد با یک کلیک در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
 3. این برنامه یک برنامه جامع مدیریت بوده که علاوه بر مدیریت کشاورزی در آن برنامه حسابداری، برنامه مدیریت منابع انسانی و برنامه انبارداری موجود می باشد. همچنین این برنامه قابلیت لینک شدن با انواع دستگاه های اثر انگشت را دارد و به راحتی می توان حقوق و سایر موارد را تحت کنترل داشت.
 4.  این برنامه تحت وب بوده و با تمامی دیوایس های موجود در بازار سازگار است. با این برنامه مزرعه شما 24 ساعته در دسترس شما قرار دارد.
 5.  اپلیکیشن حسابداری گلخانه این شرکت برای تکریم ارباب رجوع و تست به مدت 1 ماه رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار می گیرد. در صورت رضایت از عملکرد این برنامه می توانند اشتراک های 3 ماهه،6 ماهه و 1 ساله را خریداری نمایند.
 6. قیمت اشتراک این برنامه به روز و عالی در مقایسه با سایر برنامه ها مشابه بسیار مناسب و رقابتی می باشد.
 7. انجام مشاوره رایگان در خصوص این برنامه توسط کارشناسان این شرکت انجام می پذیرد. کاربران عزیز می توانند قبل از خرید از این مشاوره استفاده نمایند.

جهت اطلاع از نحوه ی استفاده از نرم افزار اطلاعات خود را وارد کنید:

 در انتها:

با خرید برنامه حسابداری گلخانه شرکت بادوم  تکنولوژی را بسیار ارزان به مزرعه و کسب و کار خود می آورید.

برای خرید بهترین حسابداری گلخانه به کدام شرکت مراجعه نماییم؟

نرم افزار بادوم یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت گلخانه و مزرعه است.با خرید برنامه حسابداری گلخانه شرکت بادوم  تکنولوژی را بسیار ارزان به گلخانه یا مزرعه ی خود می آورید.

امتیاز شما به این محتوا :

میانگین امتیاز این محتوا: 5 / 5. تعداد آرا: 2

هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده! اولین نفر باش!

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید